Piłka nożna

Życzenia i prezenty dla ludzi polskiego futbolu

Sofa GOL @Sofa_news

Fot: Public domain

Tagi

Boże Narodzenie Barszcz z uszkami Karp Pierogi Kutia

Święta to czas gdy wręczamy sobie prezenty i składamy życzenia. Także i nasza redakcja postanowiła złożyć życzenia kilku klubom i ludziom polskiej piłki. Oto co wręczylibyśmy im, gdybyśmy mieli taką możliwość.

Śląskowi Wrocław z całego serca życzymy trenera, który podniesie tą drużynę i sprawi, że będzie grała lepiej i zacznie wygrywać. Trzeba bowiem przyznać, że miejsce Wrocławian jest w Ekstraklasie, a niezbyt wierzymy w trenerskie zdolności Pawła Barylskiego.

Wiśle Kraków możemy życzyć tylko jednego. Aby klub spokojnie dograł ten sezon i bezproblemowo mógł rozpocząć kolejny. Życzymy też „Białej Gwieździe”, aby o klubie w mediach częściej mówiono pozytywnie niż negatywnie.

Wiśle Płock życzymy nowoczesnego stadionu, którego bardzo brakuje temu klubowi. Bo obecny prezentuje się blado w porównaniu do aren na których grają inni ekstraklasowicze.

Selekcjonerowi Jerzemu Brzęczkowi życzymy by wreszcie zaczął z kadrą wygrywać i aby znalazł odpowiednich skrzydłowych na wysokim poziomie do gry w kadrze. Wręczamy mu też wirtualnie duży portret Jakuba Błaszczykowskiego w stroju reprezentacyjnym oraz słownik zwrotów motywacyjnych Janusza Wójcika, może to coś pomoże?

Sławomirowi Peszce życzymy by znalazł sobie nowy klub, gdzie będzie grał i w którym nikomu już nie podpadnie.

Franciszkowi Smudzie życzymy by tym razem w Górniku Łęczna zamiast walki o spadek, uskuteczniał walkę o awans.

Kamilowi Grosickiemu życzymy by znalazł klub w którym będzie prawdziwym liderem i będzie grał regularnie. Mamy bowiem nadzieję, że dzięki temu Grosik będzie znów tak ważną postacią reprezentacji jak za kadencji Adama Nawałki. Wręczamy mu też pamiątkowy złoty dzban z rzeźbionym imieniem i nazwiskiem.

Benowi van Daelowi oraz Ricardo Sa Pinto wręczamy słowniki polsko-niderlandzki i polsko-portugalski by mogli nauczyć się szybciej języka polskiego i pokazać, że traktują swoją pracę poważnie i Polska jest dla nich ważnym krajem w sportowym życiu.

Zbigniewowi Bońkowi wręczamy wideo meczu z Łotwą z jego kadencji selekcjonera, aby mógł przygotować się do przyszłorocznych starć z Łotwą. Życzymy też prezesowi by kolejny rok jego pracy na stanowisku prezesa PZPN był równie owocny w sukcesy związku jak dotychczasowe lata.

Gino Letteriemu życzymy by nadal osiągał z Koroną takie wyniki jak dotąd, zaskakując całą ligę i jak najdłużej trwał na swoim stanowisku w kieleckim klubie.

Kibicom Wisły Kraków życzymy by dalej okazywali Wiśle Kraków tak wielką miłość jak teraz i aby mogli ze spokojem zerkać w przyszłość, a ich ukochany klub spokojnie trwał w Ekstraklasie.

Szymonowi Żurkowskiemu życzymy transferu do mocnej ligi, gdzie będzie miał szansę grać oraz debiutu w reprezentacji Polski w ciągu najbliższych dwunastu miesięcy.

A wam drodzy czytelnicy składamy najlepsze życzenia bożonarodzeniowe, abyśmy mogli wspólnie przeżywać wielkie piłkarskie emocje w nadchodzącym roku i aby Wasza ukochana drużyna osiągała sukcesy.


Sofa GOL

@Sofa_news

Redakcja Sofa GOL - spotkajmy się po lepszej stronie futbolu!

Komentarze