Extra

Letni nabór do SofaGOL!

Sofa GOL @Sofa_news

Fot: własne, własne

Tagi

Spróbuj swoich sił na coraz bardziej rozwijającej się stronie!

SofaGOL istnieje już kilka ładnych lat i systematycznie zdobywa nowych odbiorów. Z racji tego potrzebujemy kolejnych wzmocnień.

Poszukujemy redaktorów dłuższych form (wywiady, publicystyka) - osoby, które wniosą powiew świeżości w nasze szeregi. Masz wolny czas i chcesz spróbować swoich sił? - Zapraszamy!

Przez naszą stronę przewinęło się wiele osób, które obecnie piszą dla o wiele większych portali sportowych. Cechuje nas duża elastyczność tematów i możliwość pisania własnych przemyśleń w każdej możliwej chwili. To co pojawia się na stronie w dużej mierze jest zależne od autora.

Poza tym przez wyrobioną markę na przestrzeni czasu, dziennikarze SofaGOL bez problemu mogą zdobyć akredytacje na mecze reprezentacji Polski, Ekstraklasy czy także niższych lig polskich.

Wielką zaletą u nas jest także udostępnianie najlepszych tekstów na dobrze znanym flashscore - dzięki długotrwałej współpracy. Zatem sumienna praca pozwala dotrzeć nawet do tysięcy czytelników!

Jeżeli zatem chciał(a)byś zacząć nową przygodę w swoim życiu i sprawdzić się w tej roli, zapraszamy do kontaktu. Odnośniki poniżej.

Adres e-mail - redakcja@sofagol.pl

Redaktor naczelny -  Twitter -> LINK oraz Facebook -> LINK

SofaGOL na Twitterze -> LINK

SofaGOL na FB -> LINK


Sofa GOL

@Sofa_news

Redakcja Sofa GOL - spotkajmy się po lepszej stronie futbolu!

Komentarze