1liga styl życia

Sebastian Kamiński: "To był mecz walki"

Sofa GOL @Sofa_news

Fot: Bytovia Bytów, drutex-bytovia.pl

Tagi

Drutex Bytovia Bytów Sebastian Kamiński 1 Liga

Po meczu Olimpii Grudziądz z Bytovią Bytów (zapraszamy na dłuższą relację w najbliższych dniach) Paweł Grzywacz rozmawiał z Sebastianem Kamińskim, pomocnikiem Bytowian. Byłym graczem Zawiszy Bydgoszcz i Floty Świnoujście.

To był dla Was trudny mecz i chciałbym się dowiedzieć jak ty oceniasz dzisiejsze spotkanie?

Jak oceniam, to był taki mecz można powiedzieć na remis, ale Olimpia dała radę strzelić bramkę w końcówce i wygrała ten mecz, także to był taki mecz właśnie na pograniczu.

Pytanie o rzut karny na Marku Opałaczu, myślisz, że powinien być, czy sędzia podjął dobrą decyzję?

A nie wiem, nie wgłębiam się, taka decyzja sędziego już teraz nic z tym nie zrobimy, nie zagwizdał, Marek powiedział, że był faulowany, ale sędzia nie podyktował rzutu karnego, także go nie było.

Ok. Widzę, że zaraz odjeżdżacie, więc ostatnie pytanie szybkie, akurat o rywali. Który z nich najbardziej dał ci się dziś we znaki, kogo byś ocenił z nich najbardziej pozytywnie?

Ciężko mi powiedzieć, taki mecz na zmrożonym boisku, ciężko kogoś wyróżnić tak szczególnie bo nie dużo dało się zrobić. To był bardziej taki mecz walki, gdzieś tam długa piłka i bardziej na tym bazowało, bardziej na waleczności i ciężko kogoś wyróżnić szczególnie po tym meczu w takich warunkach.

Dzięki za rozmowę.

Dzięki!


Sofa GOL

@Sofa_news

Redakcja Sofa GOL - spotkajmy się po lepszej stronie futbolu!

Komentarze